قصه همیشه بهار

 همیشه حوله ی تنپوش رو به حوله حمام معمولی ترجیح میدم به نظرم استفاده از حوله تنپوش خیلی راحت تره، تمام بدن رو با هم تو یه لحظه خشک میکنه
تو مسافرت، کنار دریا و استخر با حوله تنپوش کاملا پوشیده ایم و از رو دوشمون سُر نمیخوره و نگران این نیستیم که بیفته رو زمین.

با اینکه حوله تنپوش رو خیلی دوست داشتم اما تابستون که میشد دیگه نمیخاستم از حوله تنپوشم استفاده کنم چون خیلی ضخیم و سنگین و گرم بود
یا موقعی که میخاستیم بریم سفر نمیتونستم حوله تنپوشم رو با خودم ببرم از بس سنگین و جاگیر بود. تازه تو کمبود وقت سفر کلی هم زمان میبُرد تا خشک بشه.

این بود که تابستونها و مسافرتها از حوله معمولی استفاده میکردم منتها از نوع یزدیش که تولید شهر خودمون هست که چققدرم لذت بخشه از جذب آب شگفت انگیزش و سبکی، نرمی و لطافتش هر چی بگم کم گفتم ضمن اینکه سفر که بودیم یا ساحل چون ضخامتش کم بود سریع خشک میشد و آماده استفاده مجدد میشد اما حیف که حوله یزدی مدل تنپوش نداشت.
همیشه به مادرم میگفتم مگه میشه حوله تنپوش سبک و کم جا تو بازار نباشه! شایدم هست ما ندیدیم .

تا اینکه اوایل سال 96 بود که تو دوره های آموزشی موفقیت و خلاقیت شرکت کرده بودم استادم میگفت اگه میخاین موفق باشید باید خلاقیت داشته باشید، ببینید نیاز مردم چیه، و همونو بهشون عرضه کنید.
جرقه ای تو ذهنم زد که چقد خوب میشه اگه من حوله تنپوش های سبک و کم جا تولید کنم. بعد با خودم گفتم حتما قبلا تولید شده من ندیدم ، جستجو کردم دیدم حوله تنپوش سبک و کم جا تو بازار نیست گفتم پس خودم تولید میکنم از همین پارچه های حوله یزدی شهر خودمون هم تولید میکنم.
تابستون 96 چند نمونه آزمایشی تولید کردم. و بعد رفتم پیش بزرگترین و معروف ترین بافندگی حوله یزدی که حدود 50 سال سابقه تولید حوله یزدی رو داشتن ایشون مرد بسیار روشنفکر، با تجربه، درستکار و مهربونی هستن ایده ام رو باهاشون مطرح کردم و خیلی استقبال کردن و بهم گفتن ایده ات عالیه روزی رو میبینم که یه کارگاه بزرگ داری با کلی کارگر ایشون تا به امروز همیشه از من و نوآوریم مثل یک پدر دلسوز حمایت کردن و محصولم رو به تمام دوستداران و طرفداران حوله یزدی معرفی کردن.
از خدا کمک خواستم و شروع کردم و اولین حوله تنپوش های تمام نخ یزدی رو در نوروز 97 به بازار عرضه کردم که به شدت مورد استقبال هم وطنان عزیزم قرار گرفت.
در ابتدای کار برندم رو با نام حوله لباسی یزدی همیشه بهار به ثبت رسوندم.

با وجود اینکه خدا لحظه به لحظه کنارم بود و ازم حمایت میکرد و بهترین بنده هاش رو به کمکم میفرستاد، با این حال گردآوری تیم تولید و فروش، ابزار و وسایل تولید و سرمایه برای کار خیلی خیلی سخت بود، از صفر شروع کردم و خیلی آهسته و آرام، قدم به قدم رشد کردم چند بار تیم تولیدم رو تغییر دادم در الگوی دوختم باز بینی کردم ، فوت و فن های بسیار سخت برش و دوخت پارچه منحصر به فرد و ظریف حوله یزدی رو بر حسب تجربه بدست آوردم تا به اینجا رسیدم. حالا ما یک تیم قوی و خلاق هستیم و هر روز در حال یادگیری، تغییر و پیشرفت هستیم و سعی میکنیم محصولات و خدماتمون رو روز به روز بهتر کنیم و همیشه رضایت مشتری اولویت کارمون هست اول برای اینکه حق الناسی به گردنمون نباشه و بعد برای اینکه مشتریها راضی باشن و ما رو به بقیه معرفی کنن.

تمام همکاران من در تیم تولید و فروش با افتخار خانم های با سلیقه، هنرمند، مسیولیت پذیر، دقیق، منظم، خلاق، صبور، خوش اخلاق و خداشناس هستند.
بدون کمک و همکاری اونها هیچ کاری از دستم بر نمیومد.
جا داره اینجا از عزیزترین کسانم، پدر، مادر و همسرم تشکر کنم که همیشه حامی و مشوقم بودن و بهم اعتماد بنفس دادن.
از تمام کسانیکه در این راه منو همراهی کردن تشکر میکنم و بهترینهای دنیا و آخرت رو براشون آرزو دارم.

حالا ما در تولیدی حوله یزدی همیشه بهار حوله تنپوش های تمام نخ، سبک کم جا، نرم و لطیف با جذب آب شگفت انگیز در رنگهای متنوع و در سایزهای بزرگسال، بیگ سایز، کودک و نوجوان تولید میکنیم همچنین کلاه حمام دولایه برای موهای کوتاه و متوسط و کلاه پیچ دولایه برای موهای بلند تولید می‌کنیم.

دسته‌بندی محصولات همیشه بهار:

ملزومات حمام

.

ملزومات سفر

.

ملزومات آشپزخانه

.

ملزومات نظافت

.

ملزومات خواب

.

ویژگی محصولات همیشه بهار: